preco my

 Kategória
HYBRIDNE

HYBRIDNE

Nenecháme sa limitovať formou. Žijeme obsahom, neustále miešame eventovú realitu s virtuálnym svetom a modernými technológiami. Znásobujeme tak celú skúsenosť a zážitok z eventu. Aj o tom je naša služba REON®. Hybridné eventy pomáhajú tvarovať live komunikáciu a live marketing. Veríme, že práve toto je hudba budúcnosti. Neodkladajte to na zajtra, ozvite sa dnes.

REalita+ONline. Nech žije REON®!

INAK

INAK

V dobe, keď sú kreatívne pomaly aj špongie, sa ťažko vysvetľuje naša pridaná hodnota. Takže na rovinu! Nekopírujeme naše, ani cudzie podujatia. S každým projektom začíname od nuly a staviame mu silné základy. Zážitok si zaslúži byť jedinečným.

Sme milovníci dizajnu a umenia. Pozorne sledujeme eventový svet a jeho najnovšie trendy. Inšpirujeme sa, no pozeráme na veci inak. Bavia nás svieže a inovatívne koncepty.

Urobte dnes niečo extraordinary.

MERATEĽNE

MERATEĽNE

Potrpíme si na dôkladnom prístupe. Najprv analyzujeme, meriame, porovnávame a počítame. Potom sa pustíme do ďalších krokov, v ktorých informácie a stratégie transformujeme do reálnych výsledkov. A na konci opäť analyzujeme, meriame...

Vaše obchodné oddelenie nás bude mať rado, vieme vyčísliť dopad akéhokoľvek podujatia. Čísla sú aj v tomto biznise veľmi dôležité, len im treba rozumieť. A my im rozumieme.

O tom, že sme v meraní špica hovoria aj zahraničné certfikáty, ktoré vlastníme.

NAZELENO

NAZELENO

Šetríme prírodu aj váš budget. Nesnažíme sa byť za každú cenu trendy, myslíme to úprimne. V čo najväčšej miere využívame ekologické cesty, spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi a partnermi, ktorí sú blízky našim hodnotám a spĺňajú vysoké štandardy kvality. Všade kde sa dá nahrádzame papier šikovnými eventovými apkami. O aké apky ide? Napíšte nám, radi sa s vami o to podelíme.
Zelené eventy sú o precíznom plánovaní – vhodnom zvolení miesta, cateringu, dopravy, použitej energie, tiež o recyklovaní, znovu používaní... Naše riešenia vám zabezpečia dobrý pocit (a mimochodom aj pozitívne PR).
Poznáte naše eko kreatívne workshopy?

PÁČIL SA VÁM TENTO ČLÁNOK?

Zadajte váš email a raz mesačne vám budeme zasielať to najzaujímavejšie zo sveta eventov a live komunikácie.
Podobné články
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search