sluzby

 Kategória
FIREMNÉ EVENTY

FIREMNÉ EVENTY

Investujte do toho najcennejšieho, čo máte. Do svojich zamestnancov, klientov a partnerov. My sa postaráme o ich komfort, spokojnosť a vernosť. Firemné eventy sú efektívny nástroj pre rast firmy, alebo jej lepší chod. Face-to-face komunikácia, spoločný zážitok a skúsenosť sa PPC-čkom nahradiť nedajú. U nás to všetko začína podrobnou analýzou potrieb vašej spoločnosti a presným pomenovaním cieľov. Cieľ „Posilniť tímového ducha na IT oddelení“ nám naozaj nestačí, ideme oveľa hlbšie a definujeme skutočné ciele.

KONFERENCIE

KONFERENCIE

Famózny catering, pekná lokalita a zaujímaví rečníci sú síce fajn, ale... To nie je to hlavné. Veríme, že konferencie, kongresy a semináre sú HLAVNE o výmene užitočných informácií, nadviazaní nových kontaktov a inováciách.

Na konferenciách využívame náš nástroj Extra meeting design ® a sme v tom pekelne dobrí. Klasické konferencie a kongresy meníme na cielené udalosti.

AKTIVÁCIA ZNAČIEK

AKTIVÁCIA ZNAČIEK

Aktivácia, uvádzanie nových značiek a produktov na trh, roadshow, mall promotion, trade show, výstavy, či veľtrhy? Udržíme vám vzácne vzťahy s cieľovkou, ktoré ste nadviazali. Najprv všetko pedantne pripravíme a s jasným cieľom a stratégiou odpálime vašu konkurenciu. Pre jasné výsledky. Dobre fungujú netradičné koncepty ako flash mob a pop-up, ale aj jednoduché nápady.

PÁČIL SA VÁM TENTO ČLÁNOK?

Zadajte váš email a raz mesačne vám budeme zasielať to najzaujímavejšie zo sveta eventov a live komunikácie.
Podobné články
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search