Úvod

 Kategória
O NÁS

Sme eventová agentúra, ktorá na trhu pôsobí od roku... STOP! Čo je dôležitejšie? To akú reálnu hodnotu prinesieme vašej firme, alebo to, kedy sme vznikli? Nie, nie sme tu 3 mesiace aj s cestou (eventujeme od roku 2009), ale nie je to jedno? Ráta sa predsa to, čo pre vás urobíme. U nás klišé nehľadajte.

Takže ešte raz. Sme eventová agentúra a našim klientom zvyšujeme obchodné výsledky a znižujeme ich náklady. O to predsa ide. Sme tím milých a šikovných ľudí, robíme presne to, čo vieme najlepšie a čo nás baví – organizovanie eventov. Staráme sa o lepšie výsledky našich klientov, ktorých máme radi a ktorí nám veria. Pomáhame im rásť, odkrývať potenciál, znovu získať, alebo si udržať úspech. Nezáleží na forme. Menšia s.r.o., veľká a.s. alebo milá n.o. My dodávame výsledky. Bez rozdielu.

Sme rôznorodí. Náš pestrý tím je poskladaný z ľudí z celého Slovenska. Sedíme v Bratislave, no pôsobíme na celom Slovensku. Rozumieme vašim potrebám kdekoľvek ste a hovoríme východostredozápadniarsky. Dzivi jazyk, né?

Veríme že podujatia nie sú nice-to-have súčasťou marketingových plánov, ale dôležitý prvok, ktorý je funkčný, účelný a efektívny.

Veríme v komunikačnú silu priamej skúsenosti

Spájame značky a ľudí.

Meníme správanie ľudí

Aké správanie chcete zmeniť? Kladieme jednoduchú otázku. Odpoveď je základom každého podujatia. Vitajte.

B2B, B2E, B2C

Naše riešenia sú H2H. Human to Human, podujatia pre ľudí!

PÁČIL SA VÁM TENTO ČLÁNOK?

Zadajte váš email a raz mesačne vám budeme zasielať to najzaujímavejšie zo sveta eventov a live komunikácie.
Podobné články
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search