Luxus a efektivita môžu spolu ladiť

 Kategória Blog

Boli ste už niekedy na konferencii, či mítingu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras? Že nie? Je to tam úžasné, všetko tam dýcha históriou a romantikou. Toto miesto je synonymom genius loci. Ak chcete dať ľuďom pocítiť vašu vďaku, alebo im prejaviť vašu priazeň, tak tento hotel je dobré brať do úvahy ako top miesto pre vašu konferenciu. My sme s týmto unikátnym hotelom rozbehli spoluprácu a Lubo Tomko o tom napísal aj pár slov. Nech sa páči…

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako premeniť podujatie, ktoré organizujete, na nezabudnuteľný zážitok? V Grand Hoteli Kempinski High Tatras sa pre to snažia urobiť všetko. A aj preto sa ich tím zodpovedný za organizovanie podujatí spojil s nami – agentúrou zameranou na mítingové dizajnérstvo. Vďaka tejto spolupráci budú stretnutia v tomto nádhernom hoteli ešte efektívnejšie a ešte výnimočnejšie. Dizajnér mítingov vaše podujatie nielen zanalyzuje a naplánuje, ale pomôže aj s jeho realizáciou. Do vašich stretnutí môže priniesť viac energie a pomôže vám splniť ciele, ktoré chcete podujatím dosiahnuť. Pozrite si tipy, ktoré pre nás pripravil mítingový dizajnér Ľubo Tomko:

Vycestujte.

Preneste váš míting do pokojnej prírody Vysokých Tatier, ďalej od bežných problémov a od uponáhľaného sveta.

Sústreďte sa.

Povedzte si, čo chcete podujatím dosiahnuť? Aká zmena má nastať? Premyslite si, ako túto zmenu chcete dosiahnuť.

Pýtajte sa.

Opýtajte sa ostatných účastníkov, čo od podujatia očakávajú? Aké sú ich ciele a očakávania? Zlaďte ich potom s vašimi.

Odbremeňte sa.

Zverte sa do rúk profesionálov. Päťhviezdičkový servis vám uľahčí všetky prípravy a vy sa môžete sústrediť na úspech vášho podujatia.

Spomaľte.

Ste predsa v prírode! Problémom dnešných podujatí je príliš veľa obsahu. Uberte z plynu a doprajte účastníkom viac času na strávenie informácií. Menej je viac.

Odlíšte sa.

Využite rozmanitosť Grand Hotela Kempinski High Tatras a jeho okolia. Dôverný rozhovor môžete mať v hotelovej vežičke, otvorenú diskusiu umiestnite do sály Kriváň. A čo poviete na coffee break na terase či pri jazere?

Prejdite sa.

Rozdeľte účastníkov do menších skupín a pošlite ich diskutovať ku brehu Štrbského plesa. V pohybe je človek sústredenejší, kreatívnejší a produktívnejší. Využite kyslíkovú dráhu a svieži tatranský vzduch vo svoj prospech.

Naštartujte sa.

Otvorte okná a oči, osviežte sa výhľadmi a čerstvým vzduchom, kúpte sa v dennom svetle a slnku. Odvážte sa a ochutnajte zdravý coffee break či brain food a odhoďte konvencie.

Zamyslite sa.

Čo je váš hlavný odkaz, čo chcete účastníkom mítingu povedať? Na základe toho zvoľte spôsob privítania, sedenia, formát agendy a spôsob výmeny informácií. Vítajte inovatívnosť.

Odmeňte sa.

Work hard, play hard. Oddýchnite si v nádhernom ZION SPA LUXURY, doprajte si gurmánsku večeru alebo ochutnajte vína, ktoré vám rád odporučí hotelový someliér. Odmeňte sa za svoju prácu a stmeľte kolektív oddychom.

Konfrontujte sa.

Po skončení podujatia požiadajte o priamu spätnú väzbu. Naplnili sa vaše ciele a očakávania účastníkov? Ak nie, prečo? Nebojte sa konfrontácie, posunie váš míting dopredu.

 

Tieto tipy vznikli v spolupráci s Grand Hotel Kempinski a ich cieľom je, aby vám pomohli zvýšiť hodnotu vášho mítingu v našom hoteli.

PÁČIL SA VÁM TENTO ČLÁNOK?

Zadajte váš email a raz mesačne vám budeme zasielať to najzaujímavejšie zo sveta eventov a live komunikácie.
Podobné články

Napísať komentár

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search